Sukces naszych uczennic w konkursie wiedzy z prawa pracy i bhp dla pracowników młodocianych [zdjęcia]

31.03.2016 odbył się etap regionalny XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Zasadach Bezpieczeństwa i Higieny Pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych „Bezpiecznie od startu”.
Celem Konkursu jest popularyzowanie wiedzy z zakresu podstawowych przepisów prawnej ochrony pracy oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy wśród uczniów zawodu w rzemiośle.

W tym roku naszą szkołę reprezentowało 5 uczennic: z klas 1 zsz: Marta Banasiak oraz Dominika Drożdż, i z klasy 2 zsz: Natalia Goździewicz, Daria Michalak oraz Wiktoria Stefaniak.

Zwyciężczynią konkursu została Marta Banasiak z kl. 1a zsz (ucząca się w zawodzie cukiernik) zdobywając najlepszy wynik, a tym samym I miejsce.

Marta będzie reprezentować Łódzką Izbę Rzemieślniczą w Ogólnopolskim Konkursie, który odbędzie się w dniu 19.05.2016 r. w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie.

Wszyscy uczestnicy Konkursu otrzymali okolicznościowe dyplomy, a zwycięzca i finaliści dodatkowo nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatorów konkursu.

Uczniów do udziału w konkursie przygotowywała p. Izabela Rosiak.
  
-----
Izabela Rosiak, 11.04.2016

Dział: